תוכנה להעלאת צפיות ביוטיוב

 תוכנה להעלאת צפיות ביוטיוב::קידום סרטונים ביוטיוב

תוכנה זאת יעילה לכל האנשים שמתקשים לפרסם,ולצורכי קידום  סרטונים ולהעלאת צפיות ביוטיוב,כולל התגובות והלייקים שלהם ב YouTube.
התוכנה להעלאת הצפיות מריצה את הסרטון שלכם ומקדמת אותו בין כל החברים המחוברים לאתר קידום הסרטונים, וכך אתם זוכים לעוד צפיות ובנוסף לייקים ותגובות לסרטונים שלכם ב Youtube.
בשביל להעלות ולקדם את הצפיות לסרטון שלכם וכדי שיכנס לקידום ויוזרם כמו השאר הנכם צריכים להרוויח נקודות (קרדיטים), איך עושים את זה?!זה פשוט מאוד – מורידים את תוכנת הצפייה והקידום  ופשוט מפעלים אותה, תנו לה יממה וכבר תרוויח לכם 1000 נקודות שאותם תוכלו להמיר לצפיות ביוטיוב שאיתם תוכלו לקדם את הסרטון שלכם ביוטיוב. זו התוכנה היעילה ביותר לקידום סרטונים ביוטיוב.
1- הינכם צריכים להירשם כאן:

לחצו כאן–> להרשמה לשירות קידום והעלאת הצפיות

2 – תבצעו את ההרשמה לאתר הקידום, היא פשוטה ומהירה
3 – תורידו את תוכנת הצפייה בסרטונים:

להורדת התוכנה להעלאת וקידום הצפיות—> לחץ כאן

4 – לאחר שהורדתם וחילצתם תפעילו את התוכנה בשם Vagex.exe, יכול להיות שהתוכנה תבקש  ממכם להתחבר.תבצעו את ההתחברות,תשימו לב בתיבה יש למלא את מספר החשבון שלכם שרשום באתר הקידום בצד שמאל למעלה, ולאחר מכן לחצו על Watch.
5 – תנו לתוכנה לרוץ ולהרוויח עבורכם קרדיטים אשר יזכו אתכם בצפיות ביוטיוב שלכם ובנוסף גם תוכלו להרוויח כסף על מופנים וצפיות.

6 – את הקרדיטים שהרווחתם בתוכנת הצפייה יש לקדם באתר .אתם צריכים להיכנס לאתר הראשי ולהוסיף סרטון לקידום הצפיות בו ,לאחר שהוספתם אותו אתם צריכים לטעון את כמות הקרדיטים הרצוייה (מומלץ לשים 300 צפיות כל פעם).

למידע יותר מפורט בנוגע להפעלת התוכנה העלאת וקידום הסרטון  והצפיות צפו באחד הסרטונים:

מדריך וידאו לקידום ולהעלאת הצפיות לסרטון ביוטיוב:

עוד מדריך וידאו קצת יותר ברור להעלאת וקידום סרטונים ביוטיוב עם התוכנה:

 

תמונת סריקה של התוכנה להעלאה וקידום סרטונים וצפיות ביוטיוב :
סריקה

תמונה מהתוכנה להעלאת וקידום הסרטונים והצפיות:
תוכנה להעלאת צפיות

Share SHARE
פורסם ב ראשי ע-י ipon10. 2 תגובות